vertex fund

Commitment to smart development

3
země
ČR, Španělsko Andaluzie, Francouzská Riviéra
2
aktuální projekty
70
nemovitostí v prodeji
3
projekty v přípravě
ESG strategie VERTEX FUNDU

Udržitelnost ve firmách nabývá zcela nového rozměru, už to není tolik o tom vypracovat si ESG strategii, vyhodnotit rizika a příležitosti v developmentu, ale je to o změnách byznys modelu a celkové strategii firmy ve vztahu k měnícímu se okolí, prioritám a segmentu kupujícího.

Součástí naší VERTEX FUND ESG policy je důkladný screening, kde do detailu analyzujeme konkurenční výhody nebo naopak rizika projektu ve vztahu k ESG, stanovujeme možné KPI, které budeme chtít v čase měřit, a vliv ESG na valuaci a možné zhodnocení budoucího kupujícího.

5 principů investic našeho fondu

1

Lokalita

Vybíráme projekty v lokalitách s dobrou dopravní dostupností a kompletní občanskou vybaveností pro zajištění kvalitního životního stylu.

2

Ergonomie

Rekonstruujeme a revitalizujeme existující nemovitosti, které plně neslouží svému původnímu účelu a dáváme jim nový život. U nového developmentu klademe důraz na efektivitu celého projektového řízení.

3

Udržitelnost

Uplatňujeme procesy a kvalitní udržitelná řešení s nízkým dopadem na životní prostředí a pozitivním vlivem na udržitelnost.

4

Smart Living

V našich projektech věnujeme pozornost kvalitnímu provedení, materiálům a designu. Pozornost věnujeme také kvalitě sdílených prostor a rozmanitosti sdílených služeb pro rezidenty.

5

Dostupnost

Nabízíme  projekty pro různé kategorie klientů v různých životních etapách s ohledem na jejich možnosti a přání.

Partneři fondu

specializace

Strategické řízení, Akvizice, IT technologie, Venture Capital

15+

let zkušeností s investicemi do nemovitostí

Jan Svoboda

Strategické řízení
více informací
Šipka dolů

Zakládající partner VERTEX FUND zodpovědný za hlavní strategii fondu, fundraising a budování nových obchodních příležitostí.
Zároveň je spoluzakladatelem společnosti PRIME FUND Investment Group a.s. zaměřující se na investice v oblasti technologií.
Dříve členem dozorčí rady AVANT investiční společnost, a.s., největšího správce fondů kvalifikovaných investorů v ČR.
Dlouholeté zkušenosti v hledání a oceňování investičních příležitostí a celkové správy a vedení portfoliových investic.
Bývalý marketingový ředitel ČT 1 a TV Prima.

specializace

Projektové řízení, obchod, strategický marketing

15+

let na trhu rezidenčního developmentu a realit

Karina Tochtarová

Projektové řízení a obchod

Partnerka VERTEX FUND zodpovědná zařízení obchodu a realizace projektů.
13 realizovaných developerských projektů v rámci Prahy 1, 2, 3 a 5 a v žádaných rekreačních lokalitách v ČR a zahraničí. Na trhu rezidenčního developmentu a realit působí více než 14 let.
Dříve působila jako executive sales manager ve společnosti SATPO development.
Spolumajitelka ZipRealty.cz, největšího českého portálu s nabídkami developerských projektů.
Dále nabízí externí poradenské služby pro malé a začínající developery a je autorizovaným zástupcem MMR pro certifikaci realitních makléřů.

specializace

M&A, Corporate finance, Finanční modelování, Venture capital, Market research

6+

let zkušeností

Petra Kubů

Finanční řízení
více informací
Šipka dolů

Partnerka VERTEX FUND zodpovědná za finanční řízení developerských projektů a nemovitostního portfolia.
Zároveň je partnerkou PRIME FUND Investment Group a.s. se zodpovědností za vyhodnocování investičních příležitostí, finanční plánování, oceňování a reporting investičního portfolia.
Dříve součástí týmu Corporate Finance v Raiffeisenbank a.s., kde se podílela na M&A transakcích v rámci ČR & SK a strukturování a řízení emisí cenných papírů předních českých společností, včetně developerských společnotí. Zkušenosti s finančním řízením developerských projektů v rámci německé developerské společnosti Trockland Management GmbH.

kontakt

kontakt

Máte zájem podílet se s námi na dalším projektu?

Skupinová fotka fondu
Kliknutím na tlačítko "Přijmout" souhlasíte s ukládáním souborů cookie do vašeho zařízení za účelem zlepšení navigace na webu, analýzy používání webu a pomoci při našich marketingových aktivitách. Další informace naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.